SALON DLA CIEBIE

Poświęcimy Ci tyle uwagi, na ile zasługujesz. Wchodząc do naszego salonu najważniejsza jesteś TY, a wszystko inne pozostaje za drzwiami.

Fryzjer To-Day

Tutaj możesz być pewna, że nowa fryzura idealnie podkreśli nie tylko Twój kształt twarzy, kolor oczu, cery, ale także Twoją osobowość.

Salon fryzjerski o bardzo ciepłym i kameralnym klimacie.

W cięciu skupiamy się na naturalnym wyglądzie fryzury. Najnowsze techniki strzyżeń pozwalają na wydobycie pięknej formy i idealny kształt fryzury, tak, by mogła układać się sama. Zapomnij o modelowaniu, prostowaniu, kręceniu, wystarczy jedynie suszarka i będziesz wyglądać zjawiskowo.

Każda wizyta poprzedzona jest rozmową. Zanim weźmiemy nożyczki w ręce przeprowadzamy konsultację,dowiadujemy się, jakie masz włosy, jak wygląda ich dotychczasowa pielęgnacja i jakie są Twoje oczekiwania, następnie wspólnie ustalamy, jak ma wyglądać Twoja wymarzona fryzura.


Okazując nam zaufanie, staramy się docenić to, kim jesteś naprawdę. Fryzurą i koloryzacją wydobywamy i podkreślamy Twój styl bycia i prawdziwą osobowość. Wyjdziesz zadowolona nie tylko z dobrą fryzurą, ale także wiedzą o stanie włosów i skóry głowy oraz informacją, jak zachować zdrowy blask włosów na długo.

Chcemy, byś poczuła się zadbana i zaopiekowana pod każdym względem, dlatego pracujemy na profesjonalnych produktach marki goldwell, które pozwalają nam wydobyć z Twoich włosów to, co najpiękniejsze.

Rezerwacja